Dárky pro ženy, dárky pro muže, neobvyklé dárky pro každého, dárky k narozeninám i dárky k výročí to jsou dárky Abadaba

Dárky, na které se nezapomíná.

12.08.2012 17:24

Nejlepší dárky jsou ty, na které vzpomínáte, říká podnikatelka
22. ledna 2012  4:23
Lindě Vavříkové bude letos třicet. Její vrstevníci v tomhle věku naplno pracují na své kariéře, ona už má v podstatě splněno. Ve třiadvaceti letech založila firmu na prodej zážitků a dnes je z ní úspěšná podnikatelka.
Jak ji kdysi, ještě coby studentku žurnalistiky, napadlo prodávat právě zážitky? "S kamarádkou jsme odjely na víkend do Českého Krumlova s tím, že si odpočineme a zkusíme vymyslet nějaké podnikání. Přemýšlely jsme a dostaly jsme se k dárkům - že vždycky řešíme, co komu dát, co taťkům, to nevíme skoro nikdy. Jenže shánění a nakupování dárků, to je logistika, potřebujete sklady a to jsem nechtěla."
Nakonec z Krumlova odjely s tím, že kamarádka je vlastně spokojená ve své práci a podnikat nechce. "Mně ty dárky v hlavě hlodaly ještě půl roku. Uvědomila jsem si, že ty nejlepší, na které vzpomínám, jsou takové, kdy jsem například s tetou jela parníkem do zoo a cestou zpátky mi koupila kaktus. Na tyhle zážitky vzpomínáte i po letech," vypráví Linda Vavříková. Talent pro podnikání má tak trochu v genetické výbavě. V její rodině podnikal děda, babička i maminka.
V nabídce její firmy jsou stovky zážitků. Nejúspěšnější je jízda hummerem a masáže. "Chvilku byl hit bagrování a hummer loni přetlačila jízda ve ferrari. Do budoucna si myslím, že uspěje indoor skydiving, létání v tunelu. To je dokonalé, sama jsem ho už zkoušela třikrát. A v květnu se u Rudolfina uskuteční několik večeří v oblacích, které uspořádáme ve spolupráci s restaurací Four Seasons. Jeřáb vás vyveze na plošinu, kde se bude hodovat," vyjmenovává hity podnikatelka, která vizáží spíš připomíná modelku.

Fotografie použita dle Creative Commons Blue Sardinia Holidays, broo_am, Ӎѧҧ@Ҷҿ  © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode