Dárky pro ženy, dárky pro muže, neobvyklé dárky pro každého, dárky k narozeninám i dárky k výročí to jsou dárky Abadaba

Dárky osobní

12.08.2012 17:26

O osobních dárcích

"Já nechci drahý dárek. Chci osobní dárek, o kterém bude muž přemýšlet a překvapí mě s ním," nadhodila na setkání několika přátel v hospodě jedna z přítomných dam.
Šokovalo ji, že dostala pod strom od manžela poukaz na oblečení za čtyřicet tisíc. Nuda. Žádné překvapení.
Do veřejné rodinné hádky se zapojil kamarád sinolog, který kromě čínské filosofie a čínštiny ničím jiným nežije a svět mu připadá banální jako odvoz odpadků. "Já jsem dal přítelkyni kalendář. Zdálo se mi, že největší problémy má člověk s časem a tak mi to přišlo jako dobrý nápad," říkal pobaveně. Jeho přítelkyně se nebavila. Díky přítomnosti dalších žen se osmělila a vypálila: "Víš jak mi bylo? Dostat kalendář."
A tak to pokračovalo. Ženy s hrůzou zjistily, že všichni chlapi u stolu jsou podobní. Vybírají dárky na poslední chvíli, nevědí co koupit a chtějí, aby dar měl praktické využití. Jsou prostě banda ne-romantiků.
Doteď přemýšlím, co je osobní dárek. Když to není lyžařská výbava pro lyžaře, kamera pro kameramana, kalendář pro intelektuálku, parfém pro tu, co se ráda voní a kuchařka pro milovnici vaření, co je to?
Moje žena mi řekla: "Pro mě je osobní dárek letenka do Londýna". To by mě v životě nenapadlo. Letenka do Londýna? Myslím, že kdyby ji dostala, neměla by pocit, že jsem nad tím dost přemýšlel. To jsou řeči.
Záleží skutečně na tom, kolik času věnujeme přemýšlení nad dárky? Partnerské vztahy a život nejsou, proboha, o obdarovávání! Nestojí přeci ani za jednu hádku a vzlyk... Nebo ano? Ach, vy ženy.
Problém dárků, to je peklo. Navrhuji k tomu mezinárodní konferenci. Dámy, není to úžasný osobní dárek?
 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode