Dárky pro ženy, dárky pro muže, neobvyklé dárky pro každého, dárky k narozeninám i dárky k výročí to jsou dárky Abadaba

O nás

Jsme zkušení profesionálové a vždy se staráme o spokojenost klientů. U nás máte vždy na výběr podle svých představ ze stylů každého z nás. Všichni svou profesi ovládáme dobře vzhledem k dlouholeté praxi i zkušenostem, což je zárukou kvalitně odvedené práce. Galerie našich prací přesvědčí i laika o naší profesionalitě a je-li rozumný, nenechá se zlákat levným šuntem.
Dárkem od nás si může i chudý student dovolit překvapivě a úspěšně obdarovat toho, kdo si myslí, že už všechno má. #1Dárky Abadaba nejsou drahé, jsou však velmi ceněné obdarovanými a jejich hodnota věkem netratí, ale naopak. Tyto originální dárky jsou vhodné k narozeninám, jako dárek při odchodu spolupracovníka i jako svatební dar.
Cit a invence je základem práce i subjektivního přístupu každého z nás zároveň s řemeslnou zručností léty vybroušenou. Od samého začátku kontaktu s námi se nenásilně stáváte spolutvůrci svého dárku svou znalostí obdarovávaného. V dárku, který mu předáte se tak promítne váš vzájemný vztah, což je vlastně nejcenější část samotného dárku.

 

Fotografie použita dle Creative Commons Blue Sardinia Holidays, broo_am, Ӎѧҧ@Ҷҿ  © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode