Dárky pro ženy, dárky pro muže, neobvyklé dárky pro každého, dárky k narozeninám i dárky k výročí to jsou dárky Abadaba

Služby

Naše studio poskytuje nejkvalitnější služby, ať už v tvorbě karikatur jako dárků, nebo v kreslení karikatur i rychlo-portrétů naživo na společenských akcích. Důkazem je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků, kteří se velmi emotivně vyjadřují v referencích na našich stránkách www.karikaturky.cz . Využijte naši nabídku jako inspiraci pro prezentování se neobvyklým a originálním dárkem, který bývá přijímán s překvapením a radostí jako dárek k narozeninám i jako svatební dar nebo dárek pro spolupracovníka.

Dárek pro oslavence 
Kvalitní dárek může mít nečekanou podobu a o to jde,vždyť dárek musí být překvapením pro oslavence i ostatní. Každý z nás je profesionál a o svůj um se dokáže podělit ke spokojenosti všech.
 Dárky  od nás nejsou sériovou výrobou a vy se svým způsobem stáváte jejich spolutvůrci tím, že dodáte kvalitní a vystihující fotografii oslavence spolu s informacemi o jeho zálibách a případně neřestech. Děj karikatury s námi můžete konzultovat, než se dobereme k přijatelné a vtipné představě, která neurazí, ale pobaví a rozesměje.
              
Svatba a svatební dar
Dárky z našich ateliérů jsou vhodné i jako svatební dary. Svatba je vyjímečný den a svatební dar by měl být buď praktický, nebo originální. A ta druhá varianta je náš případ. Jako bonus pro svatby v Praze jezdíme tvořit přímo na svatbu bez platby za dopravné. Jsme pražští karikaturisté a tak svatby v Praze a okolí jsou pro nás ideální. Jezdíme však kreslit na svatby po celých Čechách. 
 
 Dárky pro všechny zůčastněné 
Na svou oslavu, nebo na oslavu někoho ze svých blízkých můžete pozvat kohokoliv z nás a opět všechny  příjemně překvapíte.  Proto neváhejte a svěřte se do rukou odborníků. Jsme si jisti, že budete spokojeni.

 

Fotografie použita dle Creative Commons Blue Sardinia Holidays, broo_am, Ӎѧҧ@Ҷҿ  © 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode